FOTOGRAFIA PRODUKTOWA POZNAŃ


Packshot – fotografia produktowa Poznań, Bydgoszcz, Wrocław i okolice

Jeśli interesuje Cię fotografia produktowa, szukasz specjalistów w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu lub okolicach, którzy mają doświadczenie w tworzeniu m.in. packshotów – trafiłeś we właściwe miejsce. Niezbędne w sklepie internetowym, na aukcjach Allegro, ale i w katalogach zdjęcia reklamowe mają nie tyle prezentować dany produkt, ile przedstawić go w atrakcyjnym świetle. Oryginalna prezentacja sprawia, że potencjalny nabywca skupia na danym przedmiocie większą uwagę. Kluczem jest sprawienie samym obrazem, aby zechciał wybrać dany artykuł.

Kosmetyki przedstawione za pomocą packshotów

Wśród usług fotografii reklamowej naszego studia w Poznaniu, które działa również w innych miastach - Bydgoszczy, Warszawie, Łodzi i Wrocławiu - znajduje się tworzenie packshotów kosmetyków. Za ich pomocą można odzwierciedlić rzeczywisty wygląd flakonów perfum, buteleczek z olejkami, opakowań kremów czy całych linii produktów do pielęgnacji lub makijażu. Fotografowanie zestawów pozwala przejrzyście ukazać ich zawartość i skupić na niej uwagę potencjalnego kupującego. To odpowiednie oświetlenie i jednolite tło umożliwiają uzyskanie estetycznych rezultatów zdjęć produktowych tego typu.

Zdjęcia akcesorów dziecięcych

Przykuwająca wzrok prezentacja akcesoriów dziecięcych oprócz funkcji estetycznych pełni także rolę zachęty do zakupu. W tym rodzaju zdjęć reklamowych profesjonalne oświetlenie pozwala na rzetelne przedstawienie kolorów produktu. Packshoty umożliwiają atrakcyjne ukazanie akcesoriów, jednocześnie skupiając uwagę wyłącznie na danym modelu. Klient ma wrażenie bezpośredniego kontaktu z artykułem, a estetyka jego ekspozycji wywołuje pozytywne skojarzenia.

Przykład wykorzystania odzieży w fotografii reklamowej

Nasza firma z siedzibą w Poznaniu wykona dla Ciebie zdjęcia reklamowe odzieży również w innych miastach - Bydgoszczy, Warszawie i Wrocławiu. Wykorzystujemy wiele technik wykonania packshotów, które pozwalają na rzeczywiste odwzorowanie produktu, jego unikalnych szczegółów czy kroju. Precyzja kompozycji i spójność ujęć pozwalają zaprezentować go w sposób zachęcający do zakupu. Fotografie typu duch ukazują ubrania naturalnie, unikając skupienia uwagi na modelu lub modelce. Wykonujemy także ujęcia na płasko (flatshot) – to rodzaj packshotów szczególnie wykorzystywany przy fotografowaniu ubranek dziecięcych.

Artykuły spożywcze - przykład fotografii reklamowej

Realistyczne ukazanie artykułów spożywczych jest bardzo ważne z perspektywy potencjalnych klientów. Packshot to jedna z najpopularniejszych technik wykonywania fotografii produktowej, która niezawodnie oddaje świeżość żywności. Wykonujemy zdjęcia artykułów w opakowaniach oraz bez, a także płynów, np. alkoholi. Wysoka jakość obrazu doskonale oddaje teksturę produktów spożywczych, takich jak mięso czy wędliny. Odpowiednie oświetlenie zapewnia atrakcyjne wizualnie ujęcie, nawet w przypadku bezbarwnego płynu lub opakowania, których amatorska fotografia może sprawiać kłopot.

Packshoty elektroniki i akcesorów

Rzetelną prezentację asortymentu z branży elektronicznej pozwalają uzyskać packshoty. Dokładnie uchwycone na nich szczegóły i kolory pozwalają potencjalnemu nabywcy gruntownie zapoznać się z produktem. Tego typu fotografia produktowa korzystnie wpływa również na zaufanie do marki i kształtowanie jej wizerunku. Klient widzi artykuł taki, jaki otrzyma, dzięki czemu cały proces zakupu przebiega bez rozczarowania. Takie zdjęcia reklamowe muszą również odpowiadać wszystkim zasadom platform aukcyjnych. Zapraszamy do współpracy klientów z Poznania, gdzie mieści się nasza siedziba, ale też z innych miast, w których prowadzimy działalność - Bydgoszczy, Łodzi, Warszawie i we Wrocławiu.

Prezentacja fotograficzna tkanin

Wysoka jakość sprzętu pozwala odwzorować faktyczne kolory tkanin, co bardzo cenią osoby kupujące w sklepach online. Jako eksperci w dziedzinie, jaką jest fotografia reklamowa, wiemy, w jaki sposób uchwycić wszystkie walory estetyczne i jak najlepiej zaprezentować teksturę materiałów. Umożliwia nam to profesjonalny sprzęt, a także wiedza na temat odpowiedniego doboru oświetlenia. W przypadku zdjęć produktowych tkanin ważna jest również spójność przedstawiania wzorów w katalogu.

Czym jest fotografia produktowa?

Nasze studio fotografii reklamowej oferuje wykonanie wysokiej jakości fotografii produktowych. W ten sposób nazywa się zdjęcia produktów, które w asortymencie ma dana firma. Dzieli się je na kilka rodzajów, a jednym z nich jest packshot. To zaprezentowanie artykułu najczęściej na białym lub innym, jednolitym tle. Dzięki temu można idealnie zaprezentować wszelkie cechy wizualne danego przedmiotu, dobrze też oddając jego kolory. Z kolei fotografia reklamowa, jaką również realizujemy w naszym studiu, stanowi przede wszystkim nośnik emocji, sprawiając, że w kliencie rodzi się pragnienie posiadania danego produktu.

Sposób na fotografię reklamową – packshot Poznań

Współpracując z nami, masz pewność, że uzyskasz profesjonalne zdjęcia reklamowe. Mamy szerokie doświadczenie w swojej pracy i zawsze dążymy do tego, aby zrealizować wizję naszego Klienta. Jako specjaliści podpowiadamy także, co można zrobić, by efekty sesji były bardziej zadowalające. Dzięki temu fotografia katalogowa będzie przyciągać uwagę, znakomicie prezentując wszelkie atuty oferowanych produktów. Jeśli więc jest Ci potrzebny dobry fotograf produktowy, interesują Cię packshoty lub zdjęcia reklamowe – zachęcamy do współpracy!