FOTOGRAFIA PRODUKTOWA POZNAŃ


Packshot – fotografia produktowa Poznań

Jeśli interesuje Cię fotografia produktowa, szukasz w Poznaniu specjalistów, którzy mają doświadczenie w tworzeniu m.in. packshotów – trafiłeś we właściwe miejsce. Niezbędne w sklepie internetowym, na aukcjach Allegro, ale i w katalogach zdjęcia reklamowe mają nie tyle prezentować dany produkt, ile przedstawić go w atrakcyjnym świetle. Oryginalna prezentacja sprawia, że potencjalny nabywca skupia na danym przedmiocie większą uwagę. Kluczem jest sprawienie samym obrazem, aby zechciał wybrać dany artykuł.

Czym jest fotografia produktowa?

Nasze studio fotografii reklamowej oferuje wykonanie wysokiej jakości fotografii produktowych. W ten sposób nazywa się zdjęcia produktów, które w asortymencie ma dana firma. Dzieli się je na kilka rodzajów, a jednym z nich jest packshot. To zaprezentowanie artykułu najczęściej na białym lub innym, jednolitym tle. Dzięki temu można idealnie zaprezentować wszelkie cechy wizualne danego przedmiotu, dobrze też oddając jego kolory. Z kolei fotografia reklamowa, jaką również realizujemy w naszym studiu, stanowi przede wszystkim nośnik emocji, sprawiając, że w kliencie rodzi się pragnienie posiadania danego produktu.

Sposób na fotografię reklamową – packshot Poznań

Współpracując z nami, masz pewność, że uzyskasz profesjonalne zdjęcia reklamowe. Mamy szerokie doświadczenie w swojej pracy i zawsze dążymy do tego, aby zrealizować wizję naszego Klienta. Jako specjaliści podpowiadamy także, co można zrobić, by efekty sesji były bardziej zadowalające. Dzięki temu fotografia katalogowa będzie przyciągać uwagę, znakomicie prezentując wszelkie atuty oferowanych produktów. Jeśli więc jest Ci potrzebny dobry fotograf produktowy, interesują Cię packshoty lub zdjęcia reklamowe – zachęcamy do współpracy!

Kosmetyki przedstawione za pomocą packshotów

Zdjęcia akcesorów dziecięcych

Przykład wykorzystania odzieży w fotografii produkowej

Zdjęcia produktów spożywczych

Packshoty elektroniki i akcesorów

Prezentacja fotograficzna tkanin